Maj  2022

Datum Speltid Plats
sö 1 17.00-21.00 Hedemora, Hedemora Folkets Park
må 2 - ti 3 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
fr 6 20.00-24.00 Oslo, Grorud Samfunnshus
lö 7 20.00-02.00 Elverum Norge, Elverum Caravansenter
må 16 18.00-21.30 Falköping, Folkets Park Falköping
ti 17 18.00-22.00 Helsingborg, Sundspärlan
on 18 18.00-22.00 Eringsboda, Brunnen
to 26 19.00-23.00 Barva, Barva Loge
fr 27 20.00-24.00 Bergvik, Bergviksparken
lö 28 20.00-24.00 Täfteå, Täfteå loge
sö 29 19.00-22.30 Kovland, Ånäsparken

Juni  2022

Datum Speltid Plats
lö 4 20.00-24.00 Tanumshede, Utängens Loge
sö 5 17.00-21.00 Uddeholm, Uddeholmsladan
fr 10 20.00-01.00 Grevie, Grevieparken
lö 11 20.00-24.00 Kungälv, Kungälvsparken
sö 12 18.00-22.00 Törringelund, Törringelund sönd.

Juli  2022

Datum Speltid Plats
lö 2 20.30-00.30 Ydre, Rydsnäs loge
sö 3 18.00-22.00 Vassmolösa, Stallet Nöje
ti 5 18.30-22.30 Hardeberga, Björka
on 6 18.30-22.30 Vilshult, Lyktan
to 7 Ekebo, Ekebo Festplats
fr 8 20.00-24.00 Åhus, Åhusparken
lö 9 20.00-24.00 Stockholm, Galejan Skansen
sö 10 18.00-21.30 herrljunga, Folkets park Herrljunga
ti 12 20.00-23.45 Degerby Åland, Restaurang Seagram
lö 16 20.00-00.30 Våxtorp, Fågelsång
sö 17 19.00-23.00 Falun, Lilltorpet IOGT-NTO
ti 19 Malung, Dansveckan i Malung
on 20 19.00-23.00 Göteborg, Polketten Liseberg
lö 23 21.00-01.00 Molkom, Upperuds loge
ti 26 19.00-23.00 Örebro, Brunnsparken
to 28 Nagu Finland, Nagu
fr 29 21.00-01.00 Tenala Finland, Torparrian
lö 30 Replot Finland, Café Arken
sö 31 Monäs Finland, Lillön

Augusti  2022

Datum Speltid Plats
ti 2 19.00-23.00 Broby, Broby Festplats
on 3 19.00-23.00 Sävsjö, Vallsjöbaden
fr 5 20.00-24.00 Mörrum, Mörrum Folkets Park
lö 6 20.00-24.00 Rangelstorp, Rangelstorps Loge
to 11 19.00-23.00 Barva, Barva Loge
fr 12 20.00-24.00 Docksta, Kustladan
lö 13 20.00-24.00 Täfteå, Täfteå loge
sö 14 19.00-22.30 Kovland, Ånäsparken
må 15 18.00-22.00 Stockholm, AB Gröna Lunds Tivoli
on 17 18.30-22.30 Vilshult, Lyktan
to 18 18.00-22.00 Malmö, Malmöfestivalen Dansbanan
fr 19 20.00-01.00 Grevie, Grevieparken
lö 20 20.00-01.00 Mariestad, Karlsholme FP
sö 21 18.00-22.00 Vassmolösa, Stallet Nöje
sö 28 - ti 30 5x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband