Juli  2024

Datum Speltid Plats
tis 2 20.00-24.00 Järvsö, Åsliden Nor
ons 3 18.00-21.30 Jörn, Logen Hej
fre 5 20.00-24.00 Boden, Björknäsparken
lör 6 20.00-24.00 Moliden, Molidens FP
sön 7 19.00-22.30 Kovland, Ånäsparken
tis 9 18.30-22.00 Holmsjö, Bredasjön
lör 13 Ca 20.30-01.00 Eslöv, Trollenäs Lantmannaaffär AB
sön 14 Malung, Dansveckan i Malung
ons 17 18.00-21.30 Timmele, Timmeleparken
tor 18 19.00-23.00 Barva, Barva Loge
fre 19 19.00-23.00 Broby, Tydingesjön
lör 20 12.00-13.00 Eslöv, Torget
tis 23 20.30-24.00 Haverdal, Västerhagen
tor 25 18.00-22.00 Åseda, Åseda FP
tis 30 18.30-22.30 Hardeberga, Björka

Augusti  2024

Datum Speltid Plats
tor 1 19.00-23.00 Vänersborg, Dalaborgsparken
fre 2 19.00-23.00 Urshult, Kärrasand
lör 3 20:00-00:00 Privat Höör
sön 4 17.00-21.00 Karlstad, Blomsterhults Loge
mån 5 18.00-21.30 Falköping, Folkets Park Falköping
tis 6 19.00-23.00 Broby, Broby Festplats
lör 10 20:00-00:00 Privat Höör
sön 11 18.00-22.00 Vassmolösa, Stallet Nöje
lör 17 20.00-24.00 Rangelstorp, Rangelstorps Loge
sön 18 - tis 20 5 x 45 min Birka Gotland, Birka Gotland Gästband
tor 22 18.30-22.00 Bollstabruk, Bollsta FH
lör 24 20.00-24.00 Täfteå, Täfteå loge
sön 25 19.00-22.30 Kovland, Ånäsparken
ons 28 18.30-22.30 Vilshult, Lyktan

September  2024

Datum Speltid Plats
lör 21 19.00-23.00 Kungälv, Kvarnkullen
sön 22 - mån 23 5 x 45 min Birka Gotland, Birka Gotland Dansband
tis 24 4 x 45 min Birka Gotland, Birka Gotland Gästband
tor 26 18.30-22.30 Löberöd, Granbacken
fre 27 19.00-23.00 Belganet, Danshallen Belganet
lör 28 19.00-23.00 Nässjö, Pigalle
mån 30 - tis 1 5 x 45 min Viking Cinderella, M/S Cinderella

Oktober  2024

Datum Speltid Plats
tor 3 13.00-17.00 Uppsala, Fyris park
lör 5 19.00-23.00 Färila, Färila Folkan
sön 6 17.00-21.00 Hedemora, Hedemora Folkets Park
mån 7 18.00-21.30 Tidaholm, Tidaholm FP
lör 12 19.00-23.00 Trollhättan, Folkets Park Trollhättan
sön 13 17.00-21.00 Bjärnum, Bjärnums FP
lör 19 19.00-23.00 Ljungsbro, Ljungsbro FP
tis 22 14.00-17.30 Hallunda, Hallunda FH
ons 23 13.30-17.00 Västerås, Syrianska Kulturcentret
tor 31 19.00-22.00 Kungälv, Kvarnkullen

November  2024

Datum Speltid Plats
lör 2 19.00-23.00 Nybro, Kristallen FH
sön 3 17.00-21.00 Lönsboda, Lönsboda Folkets Park
ons 6 18.30-22.00 Örnsköldsvik, Gnistan Folkets Hus
tor 7 18.30-22.00 Ramvik, Ramvik FH
fre 8 20.00-24.00 Kusmark, Kusmark FH
lör 9 20.00-24.00 Ersboda, Ersboda FH
ons 13 18.00-21.30 Falköping, Folkets Park Falköping
fre 15 20.00-24.00 Oslo, Grorud Samfunnshus
lör 16 14.00-18.00 Örebro, Brunnsparken
lör 23 19.00-23.00 Skoga, Bygdegården
mån 25 18.00-21.30 Tibro, Tibro Parken
lör 30 19.00-23.00 Broby, Tydingesjön

December  2024

Datum Speltid Plats
sön 1 17.00-21.00 Törringelund, Törringelund sönd.
fre 6 20.00-24.00 Vinslöv, Tallparken
ons 11 18.00-22.00 Eringsboda, Brunnen
sön 15 - mån 16 5 x 45 min Birka Gotland, Birka Gotland Dansband
tis 17 5 x 45 min Birka Gotland, Birka Gotland Dansband
fre 20 20.00-24.00 Arboga, Arboga FP
tor 26 18.00-21.30 herrljunga, Folkets park Herrljunga
tis 31 20.00-24.00 Åstorp, Tingvalla