April  2018

Datum Arrangör Plats
sö 1 Herrljunga, Folkets park Herrljunga herrljunga, Folkets park Herrljunga
ti 3 Norsborg, Hallunda FH Hallunda, Hallunda FH
sö 15 Bjärnum, Bjärnum Folkets Park Bjärnum, Bjärnums FP
fr 20 Tønsberg, JH Formidling Oslo, Grorud Samfunnshus
lö 21 Tønsberg, JH Formidling Vestfossen Norge, Folkets Hus
lö 21 Vestfossen,
to 26 Besiktning Buss,
fr 27 Rönninge, Västbergaträffen Alvik, Medborgarhuset
lö 28 Värnamo, Nässjö Dansförening Nässjö, Pigalle
sö 29 Svedala, Törringelund AB Törringelund, Törringelund sönd.

Maj  2018

Datum Arrangör Plats
on 2 Bendéns, Stena Danica
to 3 Uppsala, Torsdagsdansarna Uppsala, Fyris park
lö 5 Bende’ns Trio, Olskroken
må 7 - ti 8 Alingsås, Nöjesbolaget AB Birka Stockholm, Birka Stockholm
fr 11 Broby, Team Tydingesjön AB Broby, Tydingesjöns Camping & Nöjen
må 14 Kenneth,
to 17 Löberöd, Granbacken Löberöd, Granbacken
ti 22 Helsingborg, Nöjesparken Sundspärlan AB Helsingborg, Sundspärlan

Juni  2018

Datum Arrangör Plats
sö 3 Ystad, TWA Production AB Viking Cinderella, M/S Cinderella Melody
må 4 - ti 5 Ystad, TWA Production AB Viking Cinderella, M/S Cinderella Dansband
lö 9 Bende’ns Trio, Kyrkbytorget
ti 12 Uppsala, Liljekonvaljholmen Uppsala, Liljekonvaljholmen
sö 17 - on 20 Tønsberg, JH Formidling Stena Saga Oslo, Stena Saga
lö 23 Molkom, Upperuds loge Molkom, Upperuds loge
to 28 Västerås, Gideonsbergs IF / Dans Barva, Barva Loge
fr 29 Göteborg, Liseberg AB Göteborg, Polketten Liseberg
lö 30 Bendéns, Askim festplats

Juli  2018

Datum Arrangör Plats
fr 6 Munka-ljungby, Ekebo Nöjescentrum AB Ekebo, Ekebo Festplats
to 12 - sö 15 Alingsås, Nöjesbolaget AB Birka Stockholm, Birka Stockholm
lö 21 Malung, Dansveckan i Malung Malung, Dansveckan i Malung
ti 24 Bendéns, AlingsåsParken
on 25 Bendéns, Liseberg

Augusti  2018

Datum Arrangör Plats
to 2 Borås, Borås City Samverkan AB Borås, Stadsparken
on 8 Bendéns, Mossbrott
fr 10 Tønsberg, JH Formidling Oslo, Grorud Samfunnshus
lö 11 Våxtorp, Fågelsång Våxtorp, Fågelsång
sö 12 Sollebrunn, Ljungskile SK Magra, Stommens Loge
ti 14 Malmö, Malmö Stad Malmö, Malmöfestivalen Dansbanan
må 20 - to 23 Alingsås, Nöjesbolaget AB Birka Stockholm, Birka Stockholm

September  2018

Datum Arrangör Plats
lö 1 Tanumshede, Utängens Loge Tanumshede, Utängens Loge
må 3 - ti 4 Alingsås, Nöjesbolaget AB Birka Stockholm, Birka Stockholm
sö 9 Vassmolösa, HB Stallet Nöje Vassmolösa, HB Stallet Nöje
må 10 Tidaholm, Tidaholms Folkets Park Tidaholm, Tidaholm FP
on 12 Bendéns, Karlsholme fp
fr 14 - lö 15 Helsinki, TWA Production Oy Viking Rosella, M/S Rosella
sö 16 Ystad, TWA Production AB Viking Cinderella, M/S Cinderella Melody
må 17 - ti 18 Ystad, TWA Production AB Viking Cinderella, M/S Cinderella Dansband
lö 22 Bendén, Borås
ti 25 Bendéns, Lidköpings FP