Juli  2021

Datum Speltid Plats
fr 2 19.00-23.00 Östhammar, Krutudden
fr 2 00:00 Inställt
lö 3 20.00-24.00 Ydre, Rydsnäs loge
lö 3 00:00 Inställt
ti 6 18.30-22.30 Hardeberga, Björka
ti 6 00:00 Inställt
on 7 18.30-22.30 Vilshult, Lyktan
on 7 00:00 Inställt
to 8 Ekebo, Ekebo Festplats
to 8 00:00 Inställt
lö 10 21.00-01.30 Ransäter, Ransäters Hembygdsgård
lö 10 00:00 Inställt
sö 11 18.00-21.30 herrljunga, Folkets park Herrljunga
sö 11 00:00 Inställt
ti 13 21.00-01.00 Frösön, Sandvikens festplats
ti 13 00:00 Inställt
on 14 21.00-01.00 Långsele, Hanssons loge
on 14 00:00 Inställt
fr 16 20.00-24.00 Boden, Björknäsparken
fr 16 00:00 Inställt
lö 17 20.00-24.00 Moliden, Molidens FP
lö 17 00:00 Inställt
ti 20 Malung, Dansveckan i Malung
ti 20 00:00 Inställt
fr 23 19.00-23.00 Urshult, Kärrasands Camping & Nöje AB
fr 23 00:00 Inställt
lö 24 21.00-01.00 Molkom, Upperuds loge
lö 24 00:00 Inställt
sö 25 18.30-22.00 Falkenberg, Hambologen
sö 25 00:00 Inställt
ti 27 19.00-23.00 Örebro, Brunnsparken
ti 27 00:00 Inställt

Augusti  2021

Datum Speltid Plats
ti 3 18.00-22.00 Helsingborg, Sundspärlan
ti 3 00:00 Inställt
on 4 19.00-23.00 Sävsjö, Vallsjöbaden
on 4 00:00 Inställt
lö 7 20.30-00.30 Rangelstorp, Rangelstorps Loge
lö 7 00:00 Inställt
må 9 Malmö, Malmöfestivalen Dansbanan
må 9 00:00 Inställt
ti 10 19.00-23.00 Broby, Broby Festplats
ti 10 00:00 Inställt
to 12 19.00-23.00 Barva, Barva Loge
to 12 00:00 Inställt
fr 13 20.00-24.00 Docksta, Kustladan
fr 13 00:00 Inställt
lö 14 20.00-24.00 Täfteå, Täfteå loge
lö 14 00:00 Inställt
sö 15 19.00-22.30 Kovland, Ånäsparken
sö 15 00:00 Inställt
on 18 18.30-22.30 Vilshult, Lyktan
on 18 00:00 Inställt
lö 21 20.00-00.30 Våxtorp, Fågelsång
lö 21 00:00 Inställt
sö 22 18.00-22.00 Vassmolösa, HB Stallet Nöje
sö 22 00:00 Inställt

September  2021

Datum Speltid Plats
fr 17 19.30-23.00 Alvik, Medborgarhuset
lö 18 20.00-24.00 Örebro, Brunnsparken
sö 19 17.00-21.00 Hedemora, Hedemora Folkets Park
to 23 18.30-22.30 Löberöd, Granbacken
fr 24 20.00-24.00 Broby, Tydingesjöns Camping & Nöjen
lö 25 20.00-24.00 Veinge, Ramshall
må 27 18.00-21.30 Tidaholm, Tidaholm FP