Maj  2019

Datum Speltid Plats
lö 4 21.00-01.00 Sörberge, Bergeforsparken Stugby och Camping AB
sö 5 18.00-22.00 Jättendal, IOGT-Gården
fr 10 5 x 45 min Viking Rosella, M/S Rosella
lö 11 5 x 45 min Viking Rosella, M/S Rosella
fr 17 20.00-24.00 Bergvik, Bergviksparken
lö 18 20.00-01.00 Ljungsbro, Ljungsbro FP
to 23 19.00-22.00 Kungälv, Folkets Park
fr 24 Staffanstorp, Enl ök
lö 25 21.30-01.30 Eringsboda, Eringsboda Brunn Nöjes AB
on 29 19.00-23.00 Sävsjö, Vallsjöbaden
fr 31 20.00-24.00 Broby, Tydingesjöns Camping & Nöjen

Juni  2019

Datum Speltid Plats
lö 1 19.00-23.00 Norrtälje, Sundsta Säteri AB
ti 4 19.30-23.30 Broby, Broby Festplats
on 5 21.00-01.00 Film, Björkparken
to 6 19.00-23.00 Göteborg, Polketten Liseberg
fr 7 - lö 8 21.30-01.30 Törringelund, Törringelund
to 27 19.00-23.00 Forsbacka, Laduholmen
fr 28 Vara, Badhusparken
lö 29 Ullared, Ullared idrottspark
sö 30 19.00-23.00 Falun, Lilltorpet IOGT-NTO

Juli  2019

Datum Speltid Plats
to 4 21.00-23.30 Borås, Stadsparken
fr 5 20.00-23.00 Sölvesborg, Stortorget
lö 6 20.00-24.00 Bäckhammar Privat, Bäckhammar FP
ti 9 19.00-23.00 Kalmar, Larmtorget
on 10 19.00-21.00 Borgholm, Borgholms Torg
to 11 19.00-23.00 Stockholm, AB Gröna Lunds Tivoli
lö 13 21.00-01.00 Vittinge, Vittinge Parken
fr 19 Malung, Dansveckan i Malung
lö 20 21.00-02.00 Bräcke, Hunge Folkets Hus
ti 23 20.00-02.00 Hedesunda, Ön
fr 26 21.00-01.00 Docksta, Kustladan
lö 27 22.00-02.00 Tärnaby, Udden
on 31 20.30-00.30 Hjortnäs, Hjortnäs Brygga

Augusti  2019

Datum Speltid Plats
to 1 19.00-23.00 Vänersborg, Dalaborgsparken
fr 2 Båstad, Norrvikens trädgårdar
lö 3 19.00-23.00 Stockholm, Galejan Skansen
fr 16 20.00-24.00 Broby, Tydingesjöns Camping & Nöjen
lö 17 21.00-01.00 Rolfstorp, Folkets Hus Rolfstorp
må 19 - on 21 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
fr 23 21.00-01.00 Frösön, Sandvikens festplats
lö 24 21.00-01.00 Uppsala, Pottåkern
fr 30 21.00-01.00 Katrineholm, Dals Loge
lö 31 20-00-01.00 Norra Kvinneby Öland, Björklunden

September  2019

Datum Speltid Plats
må 2 - ti 3 Enl. schema ombord Birka Stockholm, Birka Stockholm
to 5 19.00-23.00 Barva, Barva Loge
lö 7 21.00-01.00 Häradsbäck, Baldershage
fr 20 21.00-01.00 Gävle, Söders Källa ab
lö 21 21.00-01.00 Björnholmen, Björnholmens loge
sö 22 18.00-22.00 Jättendal, IOGT-Gården
fr 27 21.00-01.00 Karlstad, Gustaf Fröding Hot & Konf
lö 28 21.30-01.30 Eringsboda, Eringsboda Brunn Nöjes AB