Maj  2020

Datum Speltid Plats
to 7 Enl. schema ombord Birka Stockholm, Birka Stockholm
to 7 00:00 Inställt
lö 9 00:00 Inställt
fr 15 21.30-24.15 Västerås, Aros Congresscenter
fr 15 00:00 Inställt
to 21 - lö 23 5 x 45 min Viking Rosella, M/S Rosella
to 21 - lö 23 00:00 Inställt
on 27 19.30-23.30 Broby, Broby Festplats
to 28 19.00-22.00 Kungälv, Folkets Park
to 28 00:00 Inställt
fr 29 20.00-24.00 Urshult, Kärrasands Camping & Nöje AB
fr 29 00:00 Inställt
sö 31 17.00-22.00 Tumba, Hågelby-Parken
sö 31 00:00 Inställt

Juni  2020

Datum Speltid Plats
ti 9 21.00-24.00 Haverdal, Västerhagen
ti 9 00:00 Inställt
on 10 18.00-23.00 Jönköping, Fröjden stadsparken
on 10 00:00 Inställt
to 11 19.00-23.00 Stockholm, AB Gröna Lunds Tivoli
to 11 00:00 Inställt
lö 13 20.00-24.00 Karlstad, Blomsterhults Loge
lö 13 00:00 Inställt
lö 27 21.30-02.00 Järvsö, Sidskogens dansbana
lö 27 00:00 Inställt
sö 28 19.30-23.30 Borensberg, Borensbergs FP

Juli  2020

Datum Speltid Plats
to 2 19.00-23.00 Forsbacka, Laduholmen
fr 3 21.00-01.00 Frösön, Sandvikens festplats
to 9 19.00-23.00 Holmsjö, Bredasjön
to 9 00:00 Inställt flyttat
fr 10 20.00-24.00 Karlstad, Blomsterhults Loge
sö 12 18.00-22.00 Alingsås, Alingsåsparken
to 16 Malung, Dansveckan i Malung
to 16 00:00 Inställt
fr 17 20.00-24.00 Kalmar, Skälby loge
sö 19 17.00-21.00 Uppsala, Liljekonvaljholmen
sö 19 00:00 Inställt
on 22 19.00-23.00 Gårdserud, Gårdsjölogen
to 23 19.00-23.00 Tumba, Hågelby-Parken
lö 25 21.00 - 01.00 Torsåker, Tors Loge
sö 26 - on 29 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
fr 31 21.00-01.00 Älmsta, Vikingalunden

Augusti  2020

Datum Speltid Plats
lö 1 20.00-01.00 Långsele, Hanssons loge
ti 4 19.00-23.00 Örebro, Brunnsparken
ti 4 00:00 Inställt
on 5 19.00-23.00 Göteborg, Polketten Liseberg
on 5 00:00 Inställt
to 6 21.00-23.30 Borås, Stadsparken
lö 8 19.00-23.00 Stockholm, Galejan Skansen
lö 8 00:00 Inställt
sö 9 18.00-22.00 Gräsmark, Hembygdsgården
ti 11 20.00-24.00 Järvsö, Åsliden Nor
on 12 20.00-24.00 Hällesjö, Hällesjö FH
to 13 20.00-24.00 Skellefteå, Skellefteå Folkets Park
fr 14 19.00-23.00 Åmotsbruk, Åmotsparken
sö 16 - on 19 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
fr 21 18.00-22.00 Jönköping, Fröjden stadsparken

September  2020

Datum Speltid Plats
on 16 - to 17 Enl. schema ombord Birka Stockholm, Birka Stockholm
sö 20 17.00-21.00 Ingatorp, Bygdegården Ingatorp
må 21 - ti 22 5x45 min per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Dansband
fr 25 20.00-24.00 Norsborg, Hallunda FH