Mars  2019

Datum Speltid Plats
fr 1 - lö 2 5 x 45 min Viking Rosella, M/S Rosella
lö 9 20.00-24.00 Örebro, Brunnsparken
fr 15 20.00-24.00 Norsborg, Hallunda FH
on 20 Enl. schema ombord Birka Stockholm, Birka Stockholm
fr 22 Gävle, Gävleparken
lö 23 20.00-24.00 Forshaga, Folkets Hus
sö 24 17.30-21.30 Nässjö, Mellangatan 2
on 27 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
fr 29 20.00-24.00 Veinge, Ramshall
lö 30 20.00-24.00 Växjö, Jivers
sö 31 17.00-21.00 Hedemora, Hedemora Folkets Park

April  2019

Datum Speltid Plats
fr 5 20.00-01.00 Uppsala, Svandammshallarna
fr 12 - sö 14 5 x 45 min Viking Cinderella, M/S Cinderella Melody
må 15 - ti 16 5x45 min per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Dansband
fr 26 19.00-23.00 Karlskoga, Danshallen i Karlskoga

Maj  2019

Datum Speltid Plats
må 6 5x45 min per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Dansband
lö 11 15.00-18.00 Örebro, Brunsparken Örebro
lö 11 20.00-24.00 Örebro, Brunnsparken
ti 14 19.00-23.00 Skultuna, Oscars loge
on 15 - to 16 Enl. schema ombord Birka Stockholm, Birka Stockholm
lö 18 20.00-24.00 Rangelstorp, Rangelstorps Loge
sö 19 17.00-21.00 Kalmar, Skälby Loge
ti 21 - on 22 5x45 min per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Dansband
to 30 - lö 1 5 x 45 min Viking Rosella, M/S Rosella

Juni  2019

Datum Speltid Plats
sö 2 17.00-22.00 Tumba, Hågelby-Parken
on 12 18.00-23.00 Jönköping, Fröjden stadsparken
to 13 19.00-23.00 Stockholm, AB Gröna Lunds Tivoli
lö 15 19.00-24.00 Karlstad, Blomsterhults Loge
sö 16 17.00-21.00 Uppsala, Liljekonvaljholmen
lö 29 21.00-01.30 Järvsö, Sidskogens dansbana

Juli  2019

Datum Speltid Plats
ti 2 21.00-24.00 Haverdal, Västerhagen
to 4 19.00-23.00 Forsbacka, Laduholmen
fr 5 21.00-01.00 Frösön, Sandvikens festplats
lö 6 20.00-24.00 Långsele, Hanssons loge
sö 7 18.00-22.00 Gräsmark, Gräsmarks Hembygdsförening
to 11 19.00-23.00 Holmsjö, Bredasjön
fr 12 19.00-23.00 Göteborg, Polketten Liseberg
sö 14 - ti 16 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
to 18 Malung, Dansveckan i Malung
to 25 19.00-23.00 Tumba, Hågelby-Parken
fr 26 21.00-01.00 Älmsta, Vikingalunden
lö 27 21.00 - 01.00 Torsåker, Tors Loge
sö 28 17.00-21.00 Bredsele, Bredsele Park
ti 30 20.00-24.00 Järvsö, Åsliden Nor
on 31 20.00-24.00 Hällesjö, Hällesjö FH