Juli  2019

Datum Speltid Plats
ti 2 20.30-24.00 Haverdal, Västerhagen
to 4 19.00-23.00 Forsbacka, Laduholmen
fr 5 21.00-01.00 Frösön, Sandvikens festplats
lö 6 20.00-24.00 Långsele, Hanssons loge
sö 7 18.00-22.00 Gräsmark, Gräsmarks Hembygdsförening
to 11 19.00-23.00 Holmsjö, Bredasjön
fr 12 19.00-23.00 Göteborg, Polketten Liseberg
lö 13 20.00-23.00 Öregrund, Strandhotellet I Öregrund. AB
sö 14 - ti 16 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
to 18 Malung, Dansveckan i Malung
to 25 19.00-23.00 Tumba, Hågelby-Parken
fr 26 21.00-01.00 Älmsta, Vikingalunden
lö 27 21.00 - 01.00 Torsåker, Tors Loge
sö 28 17.00-21.00 Bredsele, Bredsele Park
ti 30 20.00-24.00 Järvsö, Åsliden Nor
on 31 20.00-24.00 Hällesjö, Hällesjö FH

Augusti  2019

Datum Speltid Plats
to 1 20.00-24.00 Skellefteå, Folkparken
ti 6 19.00-23.00 Örebro, Brunnsparken
sö 11 - on 14 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
fr 16 19.00-23.00 Åmotsbruk, Åmotsparken
lö 17 19.00-23.00 Stockholm, Galejan Skansen
sö 18 18.00-22.00 Alingsås, Alingsåsparken
må 19 20.00-22.00 Nacka, Dansklubben Nacksvinget
fr 23 18.00-22.00 Jönköping, Fröjden stadsparken
lö 24 5 x 45 min Viking Rosella, M/S Rosella

September  2019

Datum Speltid Plats
to 19 19.00-23.00 Helsingborg, Nöjesparken Sundspärlan AB
lö 21 20.00-24.00 Löberöd, Granbacken
on 25 5x45 min per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Dansband
lö 28 21.00-01.00 Gävle, Estraden
sö 29 18.00-22.00 Karlstad, Holken Mariebergsskogen

Oktober  2019

Datum Speltid Plats
fr 4 21.00-01.00 Motala, Statt
lö 5 19.00-23.00 Uppsala, Fyris Park
sö 6 17.00-21.00 Tullinge, Ebba Dansklubb
sö 13 17.00-21.00 Skultuna, Lagårn
fr 18 20.00-01.00 Tibro, Tibro Folkets Park
on 23 - to 24 Enl. schema ombord Birka Stockholm, Birka Stockholm
fr 25 - lö 26 5 x 45 min Viking Cinderella, M/S Cinderella Melody
sö 27 5x45 min per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Dansband

November  2019

Datum Speltid Plats
fr 8 5 x 45 min Viking Rosella, M/S Rosella
lö 9 21.00-01.00 Sundsvall, Casino Cosmopol
fr 15 19.00-23.00 Karlskoga, Danshallen i Karlskoga
lö 16 20.00-24.00 Växjö, Jivers
lö 23 21.00-01.00 Bredbyn, Olympia
fr 29 20.00-24.00 Norsborg, Hallunda FH