Juli  2022

Datum Speltid Plats
fr 1 20.00-24.00 Docksta, Kustladan
lö 2 21.30-02.00 Järvsö, Sidskogens dansbana
to 7 19.00-23.00 Forsbacka, Laduholmen
fr 8 21.00-01.00 Frösön, Sandvikens festplats
lö 9 21.00-02.00 Strömsund, Dundermarknaden
sö 10 19.00-23.00 Rättvik, Rotundan
on 13 19.00-23.00 Göteborg, Polketten Liseberg
to 14 19.00-23.00 Holmsjö, Bredasjön
fr 15 20.00-24.00 Kalmar, Skälby loge
lö 16 21.00-01.00 Ljugarn, Lau Backar
ti 19 Malung, Dansveckan i Malung
to 21 Malung, Dansveckan i Malung
fr 22 19.00-23.00 Segersta, Hembygdsgården
lö 23 20.00-01.00 Långsele, Hanssons loge
to 28 19.00-23.00 Tumba, Hågelby-Parken
fr 29 21.00-01.00 Älmsta, Vikingalunden
lö 30 21.00 - 01.00 Torsåker, Tors Loge

Augusti  2022

Datum Speltid Plats
fr 5 20.00-24.00 Stockholm, Galejan Skansen
lö 6 21.00-01.00 Venjan, Venjans Parken
sö 7 18.00-22.00 Gräsmark, Hembygdsparken
ti 9 19.00-23.00 Örebro, Brunnsparken
ti 16 20.00-24.00 Järvsö, Åsliden Nor
on 17 20.00-24.00 Hällesjö Furuviken, Hällesjö FH
to 18 20.00-24.00 Skellefteå, Skellefteå Folkets Park
fr 19 19.00-23.00 Åmotsbruk, Åmotsparken

September  2022

Datum Speltid Plats
ti 13 5x45 min per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Dansband
fr 16 18.00-22.00 Stockholm, AB Gröna Lunds Tivoli
lö 17 21.00-01.00 Hudiksvall, Kulturhuset
ti 20 19.00-23.00 Skultuna, Oscars loge
fr 23 5 x 45 min Viking Rosella, M/S Rosella
lö 24 Norrtälje, Sundsta Säteri
ti 27 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband

Oktober  2022

Datum Speltid Plats
lö 1 20.00-24.00 Näsviken, Folkets Hus
sö 2 17.00-21.00 Hedemora, Hedemora Folkets Park
fr 7 4 x 45 min Viking Cinderella, M/S Cinderella Melody
fr 14 20.00-24.00 Uppsala, Fyris Park
fr 21 19.00-01.00 Gävle, Gävleparken
lö 29 20.00-24.00 Örebro, Brunnsparken
lö 29 14.30-17.30 Örebro, Brunsparken Örebro
sö 30 17.00-21.00 Karlstad, Holken Mariebergsskogen

November  2022

Datum Speltid Plats
fr 4 20.00-24.00 Norsborg, Hallunda FH
ti 8 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
fr 18 5 x 45 min Viking Rosella, M/S Rosella
lö 19 20.00-24.00 Växjö, Jivers
lö 26 19.00-23.00 Vallentuna, Bällstabergsskolans Multihall